Mure 27.06.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mure selline: Olen 43.a. naisterahvas.Päeval pole urineerimisega mingit probleemi ,kuid pärast öist puhkust ei ole võimalik hommikul põit tühjendada. Häda on aga ei tule. Jääb selline tunne et öösel pikali asendis vajuvad mingid naisorganid kuseteede ette. Mida teha?Mis viga võiks olla?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võimalik põhjus võib ollagi tupe-emaka väljalangemine, mis tekitab kusepõie songa ja urineerimistakistuse sellest. Peaksite pöörduma naistearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel