valu kubemepiirkonnas 17.12.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Olen 25 aastane noormees ning paar nädalat tagasi tekkis mul õrn valu kubemepiirkonnas. Aegajalt on nõrka valu tunda ka pärasoole piirkonnas. Peale urineerimist esineb mõnikord kipitust peenises. Millega tegu võib olla?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tegu võib olla eesnäärmepõletiku, aga võib-olla ka mingi muu probleemiga. Vaevuste püsimisel või süvenemisel peaksite pöörduma arsti poole.
Edu,
Ülo Zirel