lõhn 17.02.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Minu uriin lõhnab juba pikemat aega nagu mingi kääritatud vedelik ja mitte ainult hommikuti. Millest see võiks tingitud olla ja kas peaks laskma mingi analüüsi teha?

Riina (40)

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
raske öelda, millest. Mõnede ravimite või toiduainete tarvitamine muudab uriini lõhna. Et uroinfektsiooni väljalülitada, tuleks teha uriini mikrobioloogiline külv.
parimat,
Ülo Zirel