imelik lõhn uriinis 15.04.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

olen tähele pannud viimasel ajal et pärast kala söömist eritub uriinist imelikku väga kassikuse sarnast lõhna, muul aja on uriin lõhnatu just pärast kala söömist on see lõhn, et kas see tähendab et ma äkki ei tohiks kala süüa või on see normaalne?

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
no ärge siis sööge kala, kui uriini lõhn teid pärast seda häirib.
Ülo Zirel