peenise vähk 14.10.03 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Kahtlustan endal peenise vähki. Kuhu pöörduda? Juba vähemalt neli aastat on enam-vähem samad sümptomid olnud. Kas on juba hilja? Igatahes otsustasin arsti poole pöörduda ning ainus küsimus on, et millise juurde ja kuhu? Elan Tallinnas ja olen ainult 17 aastat vana.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tõenäoliselt teil siiski ei ole vähki, sest reeglina 4 aastat ravimata peenisevähiga ei elata. Kontrollima peab siiski, probleemiga tegelevad uroloogid ja meestearstid. Uroloogi vastuvõtule on vaja perearsti suunamist, meestearsti juurde saab ilma selleta. Pöörduda võite kas või meie polikliinikusse Sütiste tee 19, kabinet 146. Registreerida vastuvõtule saab igal tööpäeval telefonil 697 1049.
Lugupidamisega,
Ülo Zirel