Treening ja toitumine 30.06.20 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere!

Milliste järgmiste toidulisanditega peaks ettevaatlik olema või üldse välja jätma?

a) Beeta alaniin
b) C60+ Anabol Elite Testo, testosteroonitõstja
c) Creatine Monohydrate
d) C-vitamiin
e) Multilivol
f) Tribulus

Tänan

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Ma ei näe vajadust ühegi kirjas toodud toidulisandi kasutamiseks kui toitumine on tasakaalus. Kirjas toodud hormonaalset tasakaalu mõjutavate toidulisandite kasutamine võib olla õigustatud mõningal juhul, kuid seda vaid konsultatsioonil arstiga eelnevate uuringute olemasolu põhjal.
Parimatega, dr. Ehala