Ülekaal 07.12.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere, tahaks väga kaalust alla võtta, aga ei tea, kuidas õigesti toituda. Olen 48a. ja 162cm, 85kg. Kas peaks tulema teie juurde tervisekontrolli?
Lugupidamisega, M.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Alustuseks võite tutvuda toitumissoovitustega internetileheküljelt toitumine.ee
Soovi korral olete oodatud vastuvõtule (reg: 533 18 008; toitumine@kliinikum.ee)
Heade soovidega, dr.Ehala