Reduce ( Reductil ) koos NycoFlux´iga ? 09.02.14 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Mul oleks selline küsimus , et kuna olen pea 30 kg ülekaalus , mis tekkis lapseootele jäädes. Kuna peale sünnitust sattusin depressiooni , siis arst määras mulle NycoFlux AD välja. Olen neid kasutanud nüüdseks juba pool aastat. Olen proovinud toitumisi , trenni , aga ei midagi. Soovin proovida nüüd neid Reduce kaalualandavaid tablette. Aga küsimus selles , et kas tohin neid võtta koos AD´idega ? Neid AD järele jäänud süüa veel 1 kuu.

Aitäh !

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Ma ei oska konkreetse toote kohta midagi öelda, sest kui tegu Reductiliga, nagu kirjas mainite, on viimane toode juba aastaid tagasi oma kõrvaltoimete tõttu keelustatud. Ükski ravim ega toidulisand iseenesest kaalulangust ei too. Ravimitest ja toidulisanditest või kasu olla ainult juhul kui söömine ja füüsiline aktiivsus paigas.
Parimatega,
dr.Ehala