Mao vähendamise operatsioon 26.10.11 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere, olen 42 a vana ja kaalun 105 kg, olen väheaktiivne, millise kehamassi indeksi puhul (minul on indeksiks 34) võib teha ( tehakse) maovähendamise operatsioone? Palun soovitage arsti, kelle poole saab pöörduda ja oleks nõus abistama .Söögiisu on alati hea olnud ja dieetidega ei saa hakkama

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Maovähenduslõikusel on kindlad näidustused, mille kohta saate lugeda leheküljelt kergemaks.ee
Heade soovidega, dr.Ehala