Tahaksin omale mõistlikku dieeti 26.05.10 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,
tahaksin oma toitumist muuta paremaks, aga ise täpselt ei tea mida muuta või mida teha. Kui ma tuleksin konsultatsioonile siis kui palju see mulle maksma läheks?
Olen muidu 23 aastane, pikkust 168cm ja kaalun 78kg, nii et võiks pisut isegi alla võtta. Olen viimasel ajal üritanud hakata oma portsjone väiksemaks muutma. Seda siis kuskil viimase aasta jooksul, aga see on selline nii ja naa, kui ma õigeid asju ei söö...trenn on praegu paariks kuuks katki jäänud ajanappuse tõttu, kuid suvel tuleb jälle aega selle jaoks juurde.
Tahaks midagi head endaga ette võtta, teha elu tervislikumaks.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Enda harimiseks ja oma menüü tasakalukamaks muutmiseks võite kasutada toitumine.ee netilehekülje abi. Kui tahate tulla konsultatsioonile soovitan teil eelnevalt nädala jooksul toitumispäevikut pidada, mille alusel oleks võimalik teie menüüd analüüsida. Esmane konsultatsioon maksab 400 ja korduv 200 EEK-i.
Heade soovidega, dr.Ehala