Mitu kalorit on kohvis? 12.10.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Mitu kcal-it annab tass musta kohvi. Ja räägime korralikust kohvitassist, mitte sellisest väiksest peenest, mis kohvikutes ette antakse. Kohv on valmistatud lahustuvast kohvipulbrist

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kohvist saadav kaloraaž sõltub sellest, kas lisate kohvile suhkrut, piima või koort. Saate ise arvutada kaloraaži kasutades terviseinfo.ee toitumisprogrammi.
Heade soovidega, dr.Ehala