valud kõhus 12.08.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere, tekkis küsimus, viimastel nii 5 kuud tagasi hakkas see jant peale, päevade ajal veritsus vähenes, paaril korral olid ka muidust tugevamad valud,muidu ka valud ja väga hullud, aga üks kord oli nagu hullemast hullem.
Igatahes, nüüd mingi pool kuud tagasi, proovisin kõhtu sisse tõmmata, raske on ja valus hakkab.. nüüd paar päeva tagasi-lööb vahepeal selline valulik kramp kõhtu paremale poole, mingi 7cm alla poole. Rasedusteste olen korduvalt teinud.Paarpäeva tagasi oli ka olemine väga halb, toit ei seisnud sees, hommikul ärkan väga väsinuna jne..
Arstile ei ole veel jõudnud,lootsin enne siit midagi kuulda.
Olen 19a naine.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Teie kiri on sattunud ilmselt valele adressaadile. Oletan, et esitasite küsimuse günekoloogile, mida mina ei ole. Sellest hoolimata soovitan teil pöörduda kindlasti arstlikule läbivaatusele, sest siinkohal vajate täpsustavaid uuringuid. Olete selle asjaga isegi kaua oodanud. Oletusi kirja teel teha pole mõtet. Heade soovidega, dr.Ehala