sool 15.05.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Millist soola teie soovitate toidu valmistamisel kasutada? Kas tervise seisukohast on parem meresool või mineraalsool (PAN sool)? Tänud ette!

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kui on probleeme vererõhuga, siis soovitan PAN soola, kuid ise kasutan eelistatult toidu maisestamiseks erinevaid maitsetaimi või siis kombinatsioone maitseainete segudest ja meresoolast.
Heade soovidega, dr.Ehala