Mures kaaluga 17.02.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Olen kuulnud ,et tehakse vereproove,millest selgub ,mida inimene võib süüa ja mida mitte ja sellega kaasnevalt ka kehakaalu langetada. Kas Teie teate kus neid tehakse ja kui tulus see on ja kui palju maksab ...... aitähhhhh Teile

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Pete ilmselt silmas ROLE programmi, mille kohta huvi korral leiate vajaliku informatsiooni internetist.
Heade soovidega, dr.Ehala