mures ülekaaluga. 20.01.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

sooviksn tulla teie vastuvõtule,et oma probleemile lahendust otsida.kuidas saaksin tulla,kuhu pean helistama aja kinnipanemise suhtes ja kui palju see mulle maksma läheb.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Vastuvõtt toimub Tallinnas aadressil Gonsiori 3, II korrus. Saatke mulle oma andmed (vanus, pikkus, kaal, kaasuvad haigused) meilile toitumine@kliinikum.ee. Saadan teile täpsed andmed, mida pakume ja kuidas kaalunõustamine teie puhul võiks välja näha.
Heade soovidega, dr.Ehala