mis aitaks= 14.09.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

tere mida ma peaks tegema tunnen ennast nii paksuna kas selle vastAMINGIT ROHTU ON ==? OLEN 18 AASTANE
156CM PIKK
JA KAALUN 65KG
KAS ON MINGID RAVIMID MIS VÕTTAKS KAALUS ALLA?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Selleks et midagi muuta on vaja teada põhjust, kust asjad alguse on saanud. Teine oluline punkt on meie endi soov midagi muuta. Ilma enda sisemise motivatsioonita ei saa ükski isik (arst, nõustaja...) väljastpoolt midagi ära teha. Seega võib küll tablettidest hetkeks abi olla, kuid vaid hetkeks... Soovitan teil oma praegune menüü ja liikumisaktiivsus läbi analüüsida. Kindlasti annab seal midagi muuta, et asjad liiguksid teile meelepärases suunas. Nõustamiseks võib aga alati pöörduda selleks koolitatud spetsialistide poole.
Heade soovidega,
dr.Ehala