vastuvõtt 13.08.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,
olen Teist palju head kuulnud ning tahaks vastuvõtule registreeruda. Küsimus on nimelt aga selline, et olen N, 21a, 164cm, 65kg, seega liigselt ülekaaluline ei ole, kuid kaalu tuleb pidevalt juurde (eelmise aastaga võtsin juurde 10kg) ning kaalus juurde võtmine jätkub ka praegu, kuigi alustasin enam-vähem tervislikult toituma ja palju rohkem liikuma, kas sellise kaaluga oleks mõtekas Teie vastuvõtule tulla? Mul on kogunenud tuhat küsimust toitumise kohta... Ja lisaks tahtsin uurida, kas esimesel vastuvõtul tehtakse ka mingid analüüsid? Kas on võimalik koostada individuaalne toitumisplaan?

Ette tänades,

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Olete igati teretulnud vastuvõtule. Vajadusel teen organismi seisundi hindamiseks analüüse. Samuti on võimalik koostada toitumisplaan. Registreeruda saate telefonil 533 18 008 või meili teel: toitumine @kliinikum.ee
Heade soovidega, dr.Ehala