Kõht valutab tühja kõhu peale? 22.06.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere, kui ma hommikusööki ei söö, hakkab mul kõht valutama umbes kell 11-12 ja võib nii terve päev kesta. Tekivad gaasid, puhitused ja üldse valu kõhus. Millest see võib olla põhjustatud?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Võimalik, et tegu on mao ülehappesusest tingitud vaevustega. Soovitan teil pöörduda oma perearsti poole, kes siis vajadusel saab suunata edasi juba gastroenteroloogi vastuvõtule.
Heade soovidega, dr.Ehala