toit 03.04.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

kuidas kaalus juurde võtta,olen 30 aastane mees 184 sm kaalun ainult 76kg

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Teie pikkuse kohta on vastav kaalunäit normaalne. Kui soovite suurendada kaalu tasuks pöörata enam tähelepanu treeningule, suurendades lihasmassi. Selles osas saate küsida abi mõnelt personaaltreenerilt. Toitumisalaste nõuannete saamiseks peaksite tulema vastuvõtule.
Heade soovidega, dr.Ehala