Reductil 07.03.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere! Delfi internetiportaalis on olnud väga palju juttu Reductilist - ravimist, mis aitavat kaalu alandada. On ka palju vastalisi. Mind huvitaks aga see, et kas perearst, kellele oma kaalumurest räägin ja palun Reductili välja kirjutada, peab seda ka tegema või peaks hoopis uuringutele või mujale konsultatsioonile saatma?
Olen üleminekuea vaevused läbinud, opereeritud naine ja nii palju kaaluprobleemiga tegelnud, kuid siiani ikka tulemusteta. Tekkis huvi, et äkki see Reductil kuidagimoodi aitaks mind?
Aitäh vastamast!

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Sisehaiguste arst

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Perearst ei pea teie palve peale seda ravimit välja kirjutama. Ravimist on kasu ainult sellisel juhul kui sellega kaasneb elustiili muutus nii toitumise kui ka liikumise osas. Samuti loeb see kui suure ülekaaluga on tegu. Usun, et perearst arvestab kõigi nende teguritega ning vajadusel selle ravimi ka teile määrab.
Heade soovidega, dr.Ehala

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Toitumine ja ülekaalulisus

Reductil

Tere,
Kas reductil on ohutu peparaat ning milliseid uuringuid peaks eelnevalt tegema et seda tohiks tarbida?Kui ma perearsti juurde lähen kas perearst minu enda soovil kirjutaks selle välja???

Kristel Ehala-Aleksejev

Vastas dr Kristel Ehala-Aleksejev

Tere.
Reductil on näidustatud kaalulangetamise kiirendamiseks koos samal ajal läbiviidava, arsti või dieetõe poolt määratud toitumisrežiimiga. Sellel preparaadil on omad vastunäidustused, millal ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: