kõhuvalu 07.01.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,selline mure, et 16 aastasel tüdrukul mitu nädalat juba nii,et igal söögikorral või siis peale sööki tekivad päris tugevad kõhuvalud,mis mõne aja pärast lähevad mööda.
kas on põhjus muretsemiseks või millest see võiks tingitud olla?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kindlasti ei saa taolist reaktsiooni pidada normaalseks ja tasuks siiski pöörduda kontrolli oms perearsti juurde, kes vajaduse korral suunab teid edasi gastroenteroloogi vastuvõtule.
Heade soovidega, dr.Ehala