Öö söömine. 13.12.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere olen 33a.noormees.Mure järgmine:mul on selline probleem, et poolteist tundi peale magama minekut läheb köht nii tühjaks, et enam ei sa magada. Olen paar tundi enne magama minekut söönud.Sooviksin teada mis minuga toimub..Vahel homikul ei mäletagi , et olen söömas käinud kui näen laual saiapuru jne.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Tahaksin esimese asjana küsida, et kuidas toitute terve päeva jooksul ja millistest toiduainetest koosneb teie viimane õhtusöök? Need on esimesed tegurid, mis võivad põhjustada teie öiseid söömisi. Lisaks tasakaalustamata toitumisele võivad öiseid söömishooge kutsuda esile ka näiteks stressirohkem eluperiood. Tulge vastuvõtule ja vaatame üle, kas tegu on tasakaalustamata menüüs või milleski muus.
Heade soovidega, dr.Ehala