Toitumisprogramm 02.11.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,
sooviskin teada, kas tallinnas asub mingit kohta, kus saab konsulteerida toitumisarstiga ning koostada toitumisprogramm?
Kus, ja kui palju maksab?

Aitäh!

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Tulge vastuvõtule. Hommikused konsultatsioonid toimuvad haigekassa alusel (50 EEK) ja õhtused on tasulised (500. EEK). Registreerumine meili teel toitumine@kliinikum.ee või tel: 533 18 008.
Heade soovidega, dr.Ehala