Arvan,et minu liigsöömine on depressioonist ,alavä 20.01.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Kas miski aitab peale 3lapse sündi olen25 aastat ülekaalus?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Alati on võimalik teha muustusi oma elu ja liikumisrütmides. Olles ise valmis midagi parandama, saab ka meditsiin pisut kaasa aidata, kuid ühtegi imeravimit, mis ise-enesest saledaks teeks, siiani sünteesitud pole. Söömine on sageli seotud meeleolumuutustega, aga ka pikaaegselt väljakujunenud tasakaalustamata toitumistavadega kui ka iga isiku kehaehituslike eripäradega ning seetõttu nõuab ülekaaluga toimetulek kõigi nende aspektide arvesse võtmist ja mõjutamist. See on aeganõudev, kuid tõsise soovi korral üldjuhul tulemuslik.
Heade soovidega, Kristel Ehala-Aleksejev