Laseroperatsioon kui silmapõhjad on kõõrdi 24.09.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kas on mõtet teha silmadele laseroperatsiooni kui diagnoosiks on: "silmapõhjad on kõõrdi" ja pikaajaliseks miinuseks on 4,5. Hetkel olen ise 37 asstat vana. Millised on ohud ja kas tulemus oleks püsiv?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Ei saa aru sellisest diagnoosist nagu silmapõhjad kõõrdi ??
- 4,5 prillidest saab lahti küll, aga peate arvestama, et umbes 10 aasta pärast hakkate vajama lugemisprille.Kui te praegu laseroperatsiooni ei tee, läheb varsti vaja nõrgemaid prille lähedale vaatamiseks, ealine muutus tuleb niikuinii.
Lähemalt operatsioonidest vaadake palun www.laservisioon.ee
Hea oleks konsultatsioonil ära käia, siis on selge, kas teie silmad sobivad laseroperatsiooniks ja saab rääkida teie riskidest ja tulevikuväljavaadetest.