silmade kuivus 23.11.01 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mõlema silma operatsioon, eemaldati kae(katarraks). Silmad kuivad. Kas võib kasutada TEARS NATURAL tilku? Kasutan veel kõrgvererõhu tõttu BETALOC ZOK ja NORVASC tablette. Tänan!

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Peale hallkae e katarakti operatsiooni kasutatakse 1 kuu vältel põletikuvastaseid tilku. Kui Teil on kaeoperatsioonist juba enam aega möödas, siis võib kuivatunde puhul kasutada küll silmi niisutavaid tilku nagu kunstpisar või selle analoogid.