Silmade ümbert nahk kuivab 13.09.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere
Olen 20.a. tüdruk
Selline küsimus, et silmade ümber on nahk kuiv ja koorub, hommikul ärgates on paistes?mida teha? Kas on võimalik, et asi on kraanivees või on tegemist mingi allergiaga. Kreemiga määrides saab silmad enam vähem korda. Kreemi peale määrides silmad kipitavad- pärast natuke punetavad.
Ise olen mitte suitsetaja aga töötan öösiti kohas, kus paljud suitsetavad- kas viga võib olla selles?..palun vastake...ette tänades!

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Silmalaugude naha kuivus viitab launaha põletikulisele seisundile. Võiks külastada nahaarsti. Kindlasti pole see tekitatud veest ega suitsust.