vett jooksev silm 23.01.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem on vasaku silmaga.Umbes aasta tagasi oli vasaku silma pisarakanali ummistus,siis tehti loputus ja kõik ok. Nüüd juba kolm nädalat sama silm jookseb vett, kaks korda on tehtud pisarakanali loputust ,umbes kaks tundi oleks nagu kõik korras ,siis hakkab jälle uuesti vett jooksma.Arst ütles,et tuleb teha silma sondeerimine.Tahaksin teada mismoodi see protseduur välja näeb?Olen väga pabistaja tüüp.Kas on olemas muid variante,kui sondeerimine?

Ette tänades!
Ene

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Teie küsisimusest järeldan, et Teile on juba tehtud pisarakanali loputus.Sellega käib kaasas ka pisarakanali sondeerimine.
Juhul kui pisarajooks on Teile jätkuvalt probleemiks, soovitan Teil pöörduda konsultatsioonile Ida Tallinna Keskhaiglasse dr. Palumaa juurde , kes tegeleb keerulisemate piarakanali probleemidega.
Registreeruda saab ainult saatekirja olemasolul telefonil 1900.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta