Silmahaiguste ravi 24.08.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Käisin silmaarsti juures (silm jooksis vett), kontrolliti nägemist ja siis pidi mingisse aparaati vaatama,kus olid näha tähed ja siis mingi ring, mis läks kord laiemaks kord kitsamaks...Küsimus olekski,et mida sellise aparaadiga mõõdetakse(arsti juures ei tulnud selle peale,et järgi küsida) ning millised oleks normaalsed tulemused (minul 0,5 ja 0,25)?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kõige suurema tõenäosusega oli tegemist mingi vanema refraktomeetriga, millega määrati Teie prillivajadust.