laseroperatsiooni tüsistused 15.11.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Käisin juuli kuus silma laseroperatsioonil.Ma olin lühinägelik -4,5. Esimesed kaks kontrolli olid OK.Nüüd viimasel kahel kuul olen tundnud nägemisteravuse kaudumist. Käisin kolmandal viisidil, kus mõlemal silmalale määrati taas u. -1.
Lisaks sellele avastati, et parem silm ei allu ravile, s.t. kui arst pani prillid -1, siis silm sellest sõltumata paremini ei näinud. Et silma põhjalikumalt uurida pandi mulle Cyclogyl tilka, ja hiljem tilga mõju all hakkas silm normaalselt nägema. Nüüd pean samu tilku nädalase ravikuurina kasutama. Kuna arst oli küllalt nõutu, ja tõdes, et pole varem sellise asjaga kokku puutunud, olen täielikus šokis ja sooviksin kuulda teie poolset arvamust. Ning kas on normaalne, et ka nii väikese lühinägelikkuse korral uuesti miinused tagasi tulevad?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

See, et nägemine ka keskmise astme lühinägelikkuse puhul halveneb, on võimalik.
Selleks, et Teile täpsemat nõu anda palun pöörduge meie vastuvõtule. Registreerimine telefonil 6264270.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta