prillid või laseroperatsioon 06.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Kas on otstarbekas ja ohutu teha operatsioon prillidest vabanemiseks?
Kui suur on tegelik risk tagasilöögiks või kahjustusteks?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Laseroperatsiooni ei pea tegema, see on võimalus prillideta elada.Lisainfo www.laservisioon.ee.Tulemus sõltub väga paljudest asjaoludest, soovitan minna uuringutele ja saate vastused küsimustele just teie silmade olukorrast lähtuvalt.