glaukoom 25.10.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olen 53 aastane, mul on ühes silmas rõhk 25 ja teises 27, kas glaukoomi ohu korral võib lennukiga lennata pikka maad või pole see silmarõhu korral hea ja kas on mingit dieeti mis sel puhul oleks kasulik, lugesin internetist mingist piima ja juurvilja dieedist. Ette tänades.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Teie puhul lennukiga lendamine ei ole ohtlik. Küll aga on Teie silmarõhu näitajad pisut kõrged (rõhu ülemine piir on 21mmHg). Kas olete konsulteerinud silmaarstiga? Kas kasutate regulaarselt silmarõhku alandavaid tilku? Kui ei, siis soovitan teil registreeruda silmaarsti vastuvõtule tel: 6264270. Järjekorrad ei ole pikad.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta