silma valulikkus 18.09.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Muret teeb parem silm. Silma liigutamisel on tunda silma taga valu. valu esineb ainult siis kui liigutad silma, muidu seda ei esine.
Sellist asja on varem ka olnud ja sama silmaga. Seekord on see kestnud juba kaks päeva. Endal on muidu silmad -1.25 ja kannan vajadusel prille.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Siin võib tegemist olla algava vikerkesta põletikuga, mis annab valu silma liigutamisel.Kui nägemine on udusem või valu iseenesest ei möödu, tuleb pöörduda valvesilmaarsti poole, kes määrab ravi.