Silmaop. lühinägelikule 04.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Olen 18 aastane noormees, silmad on -6,5 ja- 7,0 ( vist olid). Viimased aastad ei ole nägemine halvenenud, kuid seoses enda tervisega- depressioon ja peavalud, mis võivad ka psühholoogi arvates tuleneda halvast nägemisest on mind takistanud konkreetselt operatsiooni kasuks otsustama. Kas operatsioon on võimalik, kui palju on võimalus nägemist parandada ja kuhu peaks pöörduma konsultatsioonile, et saada adekvaatset infot oma võimalustest? Huvitaks ka operatsiooni maksumus?
Lugupidamisega Siim.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Täpsema nõuande saamiseks laseroperatsiooni kohta soovitan Teil pöörduda silmaarsti vastuvõtule. Enne operatsiooni kasuks otsustamist peaks silmaarst kes opereerib, Teie silmad üle vaatama.
Infot võite lugeda www.laservisioon.ee
Vastuvõtule registreerimiseks helistage telefonil 6264270, OÜ Laservisioon, Ahtri 6a, Tallinn.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta