laser silmaop 12.01.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

mul on selline mure, et mul on s6brannam kes tahaks tulla eestisse lasersilmaoperatsiooni tegema. kas see on v6imalik? ta on inglane muidu.. et kas selleks on mingeid dokumente kah tarvis v6i v6ib ta lihtsalt kohale tulla aja kinni ja k6ik? ja kui palju see maksab umbkaudu? ja kui ta kontrolli tuleb kas see v6tab kaua aega, et tegelikku opi aega kindlaks m22rata?

ette t2nades,
x

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Lühinägevust korrigeeriva lõikuse puhul pole tähtis, mis riigi kodanikuga on tegemist. Hind oleneb lühinägevuse suurusest ja meetodist: RK - väke kuni 5ni lühinägevus (3000 kr silm), LASIK - (10000 kr silm).