Silmade ravi 16.06.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
olen lühinägelik, (-1 ja -1,5) juba 10 aastat ja esineb harva laisa silma sündroom. Kas on võimalik silmi ravida nii, et ei peaks kandma prille ja üks või teine silm ära ei vajuks. Olen 25 aastane.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Teie nägemist on võimalik korrigeerida eksmeerlaseroperatsiooniga.
Kahjuks silma ära vajumist see protseduur ei korrigeeri. Soovitan Teil konsulteerida vastava ala laseri spetsialistiga.
www.laservisoon.ee
www.silm.ee

Parimate soovidega
Tiina Pakosta