silmad valusad 11.06.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

nädal tagasi umbes hakkasid silmad imelikult valutama ja on õrnad valguse suhtes, kasutasin alguses silmatilkasid mis nii sama saadaval apteegis ei aidanud, käisin ka arstil kes ei leidnud midagi viga olevat, kuid kirjutas siiski tugevamad tilgad, olen neid nüüd kasutanud 5 päeva aga paremaks pole läinud, kas peaksin minema uuesti arstile või oskate öelda mis viga on?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Soovitaksin Teil uuesti arsti poole pöörduda, et saaks silmad üle vaadata ja ravi korrigeerida.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta