parem silm 29.03.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

küsimus siis järgmine ,et parema silma nägemine on läinud halvemaks.ja no imelik on se et ei suuda nagu eristada.pole nagu et ei näe kaugel või ligidale.näen sammuti halvasti nii kaugele kui ligidale.arstile aeg on kinni.lihtsalttekkis küsimus et millega tegu jne.ette tänades ja tervitades

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kui ei näe ei kaugele ega lähedale, siis pole tegu kaug, ega lühinägevusega. Mis silmal viga selgub silmaarsti juures.