Nägemine muutus. 01.02.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere..Uiske käiaga teritades lendas silmamuna ülemisse piirkonda kuum säde,mis teatavasti põletab silmamunasse väikese augu. Peale seda tundsin ,st see silm ei näe enam hästi ja valutab.Pöördusin kohaliku silmaarsti poole ,kes väitis ,et haige silm on muutunud miinuseks ,teine on pluss ja see silm on juba enne selline olnud.Väitsin vastu ,et ma ju tunnetan oma silma ja enne seda ,kuid kahe nädala möödudes nägemine paranes.Uurides silma uuest leidis ,et silmas on tõesti mingi laik.Kirjutas Aktovegin 20% 3x päevas.On möödunud veel kaks nädalat aga silm lugeda ikka ei näe.Kas on võimalik ,et silm taastub
ning, mida võiks ette võtta silmaga.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

On võimalik, et taastub nii paari kuu jooksul ja on ka võimalike, et ei taastu enam, kuna sarvkesta arm tekitas kootumist.