Silma operatsioon 07.01.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul on plaan lasta teha silma op, niipea kui saan 21. Olen kuulnud et laser op oleks kõige mõistlikum, kuid tahaksin saada teadja-inimese arvamust. Kas laseri silma op on kõige parem variant oma prillidest lahti saamiseks? Juhul kui on siis millises haiglas on kõige professionaalsemad arstid, et ei tekiks tahtmatuid tüsistusi. Praegu on mõlemad silmad -1.0.
Aitähh

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Sellist väikest lühinägevust on võimalik korrigeerida ka RK meetodil. Vt www.silmaarst.ee