Pisaraid oodates 06.11.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Laps on meil 3a.5kuud vana,kuid meil puuduvad pisarad.Oleme käinud erinevate silmaarstide juures kuid pole siiani aru saanud milles probleem.Pisarakanalid polevat ummistunud.Käisime ka nägemist kontrollimas kõik oli väga hea.Käisime selle aasta oktoobris adenoidi operatsioonil,lootsime,et sellest on abi ,kuid ikka tulemusteta.Mure on selles,et lapse silmaümbrus kestendab õrnalt ning pisemagi nutuga lähevad silmad alt punaseks.Silmad on seest niisked.Käisime ka hiina meditsiini arsti juures,tema arvates võib olla asi maksas,seda kinnitas ka homöopaat kelle visiidil me oleme käinud.Kas see on võimalik ja palun aidake selgusele jõuda.Täname Lili

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Nuttes lähevad silmad ikka punaseks. Kerge ketendus viitab laupõletikule. Võiksite külastada silmaarsti.