Kas on tegu pisarakanali ummistusega 21.05.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Palun , mis Te arvate, kas on võimalik, et silmaarsti diagnoos-kuivad silmad ei ole õige , vaid on tegu pisarakanali ummistusega ? Bakteriaalne proov midagi ei näita, aga tihti on silmas tugev põletik, nii et hommikul on ripsmed paksult rähmaga kokku kleepunud. Sellise võibolla rumala oletuse peale tulin ma seetõttu, et nuttes pisaraid silmast ei tule, kül aga ninast!!!
Kuidas on võimalik Teie vastuvõtule tulla? Lugupidamisega Anneli Viljandist.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kuiva silma sündroomile on iseloomulik krooniline limaskesta põletik, tavaliselt siiski mitte nii tugevalt rähmav.
Vastuvõtu asjus: www.fertilitas.ee www.silmaarst.ee