Närv tõmbleb 13.08.01 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Ma pole päris kindel, et see on silmaarstile mõeldud küsimus, kuid asi selles, et uuesti igapäevaselt arvutiga tööle asudes, on mul hakanud silma nurgas asuv närv tõmblema. Mida tuleks teha, et see lõpeks?

Tegemist on küll väikese murega, kui see-eest väga häirivaga.

Väga ette tänades, Kadri.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

See peaks olema küll üks kena kokkusattumus, et laug hakkas tõmblema oma lugupeetud arvutit nähes. Lau tõmblemise põhjused on teised. Tavaliselt selline tõmblemine möödub ise, nii nädalaga. Juhul kui selle põhjuseks on laugude limaskesta või launäärmete põletikuline ärritus oleks silmaarsti külastamine mõistlik tegu. Kindel aga see, et arvuti küll süüdi pole.