Silmade kontroll ja tasuline operatsioon. 14.11.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Minul selline küsimus et kas ka Tartus on võimalik teha silmadele laseroperatsiooni? Porbleem selles et vanaisa ei näe enam ühest silmast praktiliselt ja ka teisest väga halvasti. Elab ta Valgas ja sealne silmaarst suunas ta Tartusse et kindlaks teha kas silmadel on kae või .... Aga riiklikud järjekorrad on nii pikad, et tunnen huvi kas saab ka tasulisse vastuvõttu ja kui siis kelle poole tuleks pöörduda Tartus?
tänan
Kristel

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Erakliinik MEDEX. Reg nr 6506177.