Eesnahk valulik natuke paistes... 05.08.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Olen 24 aastane noormees, partnereid on viimasel olnud erinevad! Mõned kaitstud vahekorras mõned ilma, korralikud inimesed! Mure selles, et juba kolmandat on mul ilmenud mõne aja tagant järgmised nähud: eesnahk on valulik ja paistes ning sugutipealt koorub valget võiet vms! Kui pesemas ära käia siis läheb paremaks aga eesnahl jääb ikka valulikuks ning valget mingit võiet tuleb ikka agajalt ning siis mõne aja möödudes kaovad kõik tunnused ära! Lähemalt uurides tundubm et mul on ka mõned väiksed punased täpid sugupea peal! Milles võiks olla asi ning kui need on mõne teatud haiguse tunnused siis millise antibiootikumidega seda haigust ravitakse! Ette Tänades Taavi :)

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere Taavi! Juttu järgi on Teil seenhaiguse (nimelt kandodoosi) tunnused. Ravitakse fluconazooliga (retsepti ravim), tablettid ja kreem voi klootrimazool kreemiga (käsi müügil). Aga ennem, kui alustate ise ravida selle mure, ikka tulge vastuvõtule ja arst vaatab oma silmaga, teeb analüüsi ja määrab õige ravimeid. Nii on kindlam ja parem. Vladimir