eesnahk kuiv ja valulik 25.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mure järgnev, peale oma naisega vahekorras olemist on alati järgmine päev peenise pea ja eesnahk nii valulik ja kuiv et üle peenise pea tõmmata ei kannata.Ajab ka imeliku valget eritist välja nagu oleks mingi põletik sees, nähud kaovad mõne päevaga enamasti ära kuid peale järgmist korda algab kõik otsast peale.Sellised probleemid algasid mul uue seks partneriga kuuaega tagasi, enne seda eelmise naisega selliseid probleeme kunagi ei olnud.Pregune Naine (sekspartner) samas väidab et temas asi ka olla nagu ei saa kuna novembris käis ta arstil ja siis võeti igasugu proovid ja midagi siis küll ei diagnoositud.Millest võib antud asi tekkida ja kuhu soovitaks asjaga pöörduda

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib arvata et teil (mõlemal) olemas seenhaigus või põletik. Tasub pöörduda meestearsti juurde, teha uurungud. Pärast saate õige ravikuuri. Registratuuri number 5331 8008 , Tartus või Tallinnas.