Mees rahuldab end ise ka paarisuhtes? 07.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere

Selline küsimus, et kuidas peaks käituma olukorras, kus mees rahuldab end aastaid lisaks paarisuhtele ise ja vahekorras naisega ei jõua orgasmini? Kas on soovitavaid asendeid või muid tähelepanekuid/soovitusi naisele? See on toonud pingeid suhtesse.

Ette tänades!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Üldjuhul soovitakse leida mingi soobiva mõlemale asendit. Tavaliselt - mees taga poole (naise selja taga), aga see on kõik väga erinev. Parem kui mõlemad tulete seksuoloogi vastuvõtule, kuna põhjust võib olla mitu (näiteks tupe liiganiiskus). Vladimir