enese rahuldamine 27.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mure seisneb selles,et mu mees kellega oleme juba 4 aastat koos elanud on hakkanud suurt huvi üles näitama arvuti tekkimisest saati (umbes 1,5 a) porno filmide vastu ja seda tihti salaja.Kahtlustasin teda enese rahuldamisel ja veendusin selles.Millest on tingitud selline asi,et mees ütleb ära oma naisele seksimisest ja tunni pärast vaatab pornofilme ja rahuldab end ise.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See on puht internettisõltuvust. Proovige rääkida oma mehega ja tulge psühholoogi-seksuoloogi vastuvõtule. Kui vajalik soovitaksin konkreetne nimi.