anaalseks 02.11.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,
mul selline küsimus, et kas pidev anaalseks on mingilmääral kahjulik? Et kui harrastada anaalseksi tihedalt, kas siis sulgurlihas lõdvendub ajapikku?

Ettetänades!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Jah, kahjulik. Esimeseks tõiesti pidev analseks võib rikkuda analsulgurit, aga teiseks pärasooles olemas väga agressiivne mikrofloora, mis on ohtlik meestele. Sellepärast kõik analsed kontaktid peavad olema ainult kondoomiga. Vladimir