mehe huvi seksi vastu 18.10.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! küsimus selline, et oleme oma meessõbraga üle poole aasta suhtes ja mind paneb imestama tema seksuaalkõitumine. Nimelt pole tal sageli huvi. Mina olen valdavalt algataja pool (kuigi õudselt tahaks, et vastupidi oleks, aga ei suuda vastu pann ja 2-3 nädalas ikka ise annan märku, kuigi pooltel juhtudel tulutult). Kui ei ole ekstreemset olukorda (nt joove või mingi pidu vms), siis meesterahval pole erilist huvi. Kallistamine-suudlemine, see käib küll kogu aeg. Ma näen hommikuti,et erektsioon on täiesti olemas, kuid midagi ei toimu,sageli. Kui mina just ise ei hakka riista töötlema. Läheb ära vannituppa.. aga ma näen ju et töötab riist, kõik on justkui korras. Aga ise ei alusta, ei tule mu juurde hommikuti unesegasena (mis oleks just kõige mõnusam). Ise ta kiidab mind kui ilus olen ja mis veel aga seksi alustamine käib ikka minu kaudu. Ise ärkan sageli 7 paiku üles ja liigun ta juurde, kuid magab nagu kott, endal erektsioon töökorras.. Tean, et tal on olnud palju partnereid nooruses, kuid viimase a jooksul mitte, kuna olla minusse armunud jne.. Õudselt igaten teda ja tahaks temaga seksida kasvõi iga päev (ei rõhu muidugi selle infoga teda), kuid ma ei tea, kuidas see õnnestuks?
Kui olen ise alustanud siis 3/7-le on ka tulemus väga hea, kuid väga halb tunne jääb nende ülejäänud kordade suhtes, nagu ma poleks ihaldusväärne.. Mõlemad oleme 38, mõlemal 1 pereelu seljataga. Kedagi tal ta väidetel pole ka.. Olen küsinud, et kuids tema kui mees sedasi 1 x nädalas hakkama saab, kuid pole tal justkui probleem.
Kuidas see võimalik on,et kui mehel on silmnähtav-tuntav erektsioon hommiku, siis ikkagi ei taha seksida.. Ma näriks kasvõi seinast läbi.. aga ma ei saa ju ise otsa hüpata kogu aeg ja vägistama kukkuda.. Mida teha. Temal probleemi pole (ega ta ylijutukas muidugi ka ole) mina aga normaalne tomiv naine tahaks oma armastust sagedamini välja elada..
iNfoks veel, et kumbki pole ülekaaluline ega muud säärast, mis võiks pärssida. Täiesti ilus paar (nagu kõik, ja me ka ise, arvame,...) Tööstressi ka pole, sest mõlemal on lahe töö ja koduelu on ka muidu ülimõnus.
Kas ma nõuan mehelt liialt palju...
Ette tänades
Riita

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere Riita. Selle nähtus, nagu hommikused erektsioonid ei räägi veel sellest, et meestel olemas seksuaalne soov. Reeglina meesterahvas veel magab ja seksuaal soovi teemal pole. Muidugi palju paarid just kasutavad need magusad momendid, aga mitte kõigile see soobib (maitse asi). Parem muidugi arutada need küsimused oma partneeriga ja leida mingi kompromisse (näiteks 2 korda nädalas minimum?). Jldjuhul soovitakse pöörduda seksuoloogi juurde konsultatsiooniks. Soovin edu, Vladimir.